top of page

Masaż 

I powiedziałem do mojego ciała łagodnie:

           "Chcę być Twoim przyjacielem..."

Ono wzięło głęboki oddech i odpowiedziało:

            "Czekam na to całe życie".

Masaż olejem

Autorski Masaż

Autorskie Sesje Masażem

 

To specyficzna praca z Ciałem i Duszą jednocześnie.

Możliwości pracy z ciałem są ogromne, jeśli potraktujemy Go z Szacunkiem, Uwagą i Wdzięcznością.

Podczas masażu można zaobserwować głęboką relaksację, oczyszczanie, uzdrawianie, rozluźnienie i bardzo różnorodne inne procesy transformacyjne.

Podczas  masażu często obserwuję naturalnie następujący proces zrozumienia i poszerzenia własnej perspektywy czucia ciała, pogłębienia świadomości, i puszczenia emocji.

Masaż głowy

To AUTORSKA metoda, która bardzo precyzyjnie i z wielka Mocą trafia TAM gdzie pojawia się największa Twoja potrzeba.
Pamiętajmy, aby żyć w pełni i w harmonii potrzeba uszanować SWOJE ciało, cieszyć się nim, kochać je, karmić, oczyszczać, masować i uzdrawiać... i robić to, co sprawia, że czuje się ono dobrze...

Na moich sesjach masażu możesz obudzić swój potencjał samoleczenia i osiągnąć pełnię harmonii zarówno ciała jak i ducha.

Bo poprzez ciało wpłyniemy również na balans w obszarze psychiki, co poskutkuje tym, że doświadczysz głębokiego relaksu.

Ciało, które szanujemy pozwala na swobodny przepływ energii...to powoduje zaś poczucie relaksu i wolności, uzdrawia nie tylko owo ciało ale i duszę, bo ciało i dusza, tu i teraz, stanowią JEDNOŚĆ.

Gdy to się stanie poczujesz się szczęśliwszy, radośniejszy, zdrowszy. Inaczej spojrzysz na siebie, otoczenie...inaczej zareagujesz niż do tej pory. Odkryjesz możliwości, których dotąd nie widziałeś.

bottom of page