top of page

W drodze do Siebie w pełni prosperity.

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet to 27 ćwiczeń pielęgnujących, dopieszczających, relaksujących i rehabilitujących kobiece ciało. Praktykując gimnastykę, stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder, otwarcie klatki piersiowej, uniesienie piersi, wysmuklenie szyi , rozluźnieniu stawów (szczególnie ramion oraz bioder) oraz ‘wyciągnięciu’ kręgosłupa.
Jednym z ważnych elementów Gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi, grasicy i tarczycy, przez co znacząco zredukujemy u siebie poziom stresu. Ów automasaż pełni rolę w prewencji raka piersi, chorób tarczycy i ogólnie wzmacnia system odpornościowy organizmu i naszą moc.

Już po niedługim czasie praktykowania ćwiczeń, z pewnością odczujesz, jak Twoje ciało promienieje ciepłem, seksapilem, ruchy stają się płynniejsze, kręgosłup zdrowszy a nawet znaczne wady postawy jak skoliozy, krzywe lub wystające łopatki po prostu znikają. Gimnastyka wpływa również na jakość życia intymnego oraz płodność, zwiększając przyjemność z seksu oraz ułatwiając zajście w ciążę.
 
Niewątpliwa zaletą gimnastyki w konsekwencji jest zmiana konstytucji i stabilności psychicznej. Zyskujemy oparcie w sobie, , jesteśmy pewniejsze  i mniej podatne na dezorientacje i stany depresyjne. Gimnastyka i jej skutki objawiają się zwiększoną żywotnością i chęcią na życie w pełni.

Gimnastyka kładzie nacisk najpierw i przede wszystkim na ciało. Ćwiczenia pozbawione są zbędnych ozdobników i mają być kwintesencją samego ćwiczenia. Gimnastyka ta zmienia perspektywę, zaczynamy słyszeć i rozumieć sygnały płynące z ciała. Zaopiekowane i rozluźnione ciało wraca do swojej mocy, do swojej naturalnej postawy, co wpływa również na psychikę inicjując procesy zdrowienia zarówno ciała jak ducha.

Korzyści z ćwiczenia są niebywałe: uelastycznienie stawów, ścięgien, mięśni. powrót do naturalnej postawy kręgosłupa. Wzmocnienie mięśni stabilizujących postawę. Rozluźnienie ciała. Poprawa gospodarki hormonalnej, zmniejszenie napięć w ciele. Lepszy kontakt z własnym ciałem, poprawa życia w wielu sferach: od czysto fizycznej, przez psychiczną po emocjonalną. a wszystko to dzięki osobistym zestawom ćwiczeń, których wykonanie zajmuje kilkanaście minut indywidualnie w domu lub w przerwie w pracy.

I najlepszy efekt "uboczny" jaki istnieje: piękniejemy :)  , gdy ćwiczymy, to jakoś tak niechcący, pojawia się efekt blasku i radości.

Są różne możliwości poznania i uczestniczenia w ćwiczeniach, a potem ćwiczenie samemu indywidualnie.
Warsztaty dwudniowe:
Na dwudniowych (5 godzin w pierwszy dzień i 3 godziny w kolejnym dniu lub dwa dni na warsztatach wyjazdowych połączonych z wypoczynkiem i pobyciem wśród kobiet i przyrody) warsztatach poznasz wszystkie 27 ćwiczeń, tak spędzimy czas, by każdej dać uwagę i możliwie najlepiej wprowadzić w świat kobiecego ciała.
Spotkasz ciekawe kobiety, z którymi można spędzić wyjątkowy czas.
Nauczysz się ćwiczeń swojego osobistego zestawu byś mogła dalej praktykować w domu. Osobisty zestaw zostanie wyliczony wg dnia twoich urodzin i godziny urodzenia.

 
Tutaj będę zamieszczać informacje o organizowanych warsztatach wyjazdowych lub stacjonarnych w różnych miejscowościach Polski. 
Zaglądajcie więc systematycznie na tą stronę.

Raz na tydzień odbywają się ćwiczenia GSK w Żarach, na które serdecznie zapraszam kobiety niezależnie od wagi, wieku i kondycji. 
 
                                          

                               Życzę niesamowitej podróży w głąb siebie ...
                                                              ku odzyskaniu własnej Mocy & Jedności.
    

                                        

Kobiety Mocy

Chcę by każda kobieta niezależnie od wieku, kondycji i kilogramów, chciała i mogła przyjść aby leczyć swoje ciało... ze spięć zarówno fizycznych jak i emocjonalnych.

Zajęcia GSK to nie fitnes, to nie rywalizacja czy konkurs piękności...to możliwość  zaopiekowania się sobą z łagodnością, to szansa  wsparcia siebie w każdym możliwym aspekcie ciała i ducha.

Wesprę ciebie kobieto.

Z całych moich sił, z ogromną pasją i zaangażowaniem wesprę ciebie kobieto, ty która szukasz ... szukasz drogi do siebie, do siebie takiej jaką jesteś, tam w środku...gdzieś tam w głębi gdzie czujesz się bezpiecznie. Pomogę, byś mogła być taka na co dzień w świetle dnia...byś mogła być sobą, byś odważyła się być sobą.

Tancerze
bottom of page